BAHRİ KESİCİ

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü

Genel Müdür V.

İstanbul Airshow; katılımcılarına Avrasya’nın kalbinde çok kapsamlı bir işbirliği ortamı sağlayarak yeni pazarlama stratejilerini ve fırsatlarını keşfetmenin yanı sıra günümüz sivil havacılığının yeni sınamalarının üstesinden gelmek için de eşsiz bir iş platformu sunmaktadır.

Gelin 27-30 Eylül 2018 tarihlerinde Sivil Havacılık Dünyasının öncü kurumları ve markaları ile birlikte Havacılığın sınırsız dünyasıyla tanışmak ve Türk Sivil Havacılığının ilham verici başarı öyküsünün dinamiklerini keşfetmek için bizlere katılın.FUNDA OCAK

Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü

Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdür

Dünyanın en önemli sivil havacılık merkezlerinden biri olma yolunda hızla ilerlemekte olan Türkiye'nin, havalimanı işletmeciliği ve hava seyrüsefer hizmetlerinde aldığı mesafe ile ne kadar övünsek azdır. Bu büyük başarılarını, Cumhuriyet tarihinin en büyük havacılık projelerini hayata geçirerek taçlandıran DHMİ, daha çok ve büyük projelerle geleceğe yürüyüşünü sürdürüyor.

Kaliteyi sürekli artırarak yolcu memnuniyeti ve güvenliğini esas aldığımız hizmet anlayışımız karşılığını alıyor; havalimanlarımızdan hizmet alan yolcu ve uçak sayısı her geçen yıl istikrarlı bir artış gösteriyor. Havalimanlarımız havacılık otoritelerinin raporlarına göre Avrupa sıralamalarında ilk sıraları güçlü rakiplerine kaptırmıyor.

Tüm dünyanın gıptayla takip ettiği bu başarıları uluslararası camiaya taşımakta büyük fuar ve organizasyonların rol ve misyonu çok önemli. Özellikle Airshow’un Türk sivil havacılığına yıllardır verdiği anlamlı hizmet, her türlü övgüyü hak eden büyük bir başarı. Bu büyük organizasyon, her zaman olduğu gibi bu yıl da dünya sivil havacılığının devlerini bir araya getirerek sektörün uluslararası ilişkilerine yeni bir boyut kazandıracak.

Birikim ve deneyimlerimizi paylaşmak için bu yıl da yoğun bir katılım olacağına emin olduğumuz İstanbul Airshow 2018’de buluşalım.BİLAL EKŞİ

Türk Hava Yolları

Genel Müdür, Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkan Vekili

Istanbul Airshow 2018, 12. Uluslararası Sivil Havacılık ve Havalimanları Fuarı ve Havacılık Endüstrisi Tedarik Zinciri Platformu’nun, dünyanın en fazla ülkesine uçan Türk Hava Yolları ana sponsorluğunda, 27 – 30 Eylül 2018 tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleştirilecek olmasını görmekten büyük memnuniyet duyuyorum.

Sivil havacılık endüstrisi adına eşsiz bir iş platform oluşturmayı amaçlayan ve hiç kuşku yok ki dikkatlerinizi hakeden Istanbul Airshow’a iştiraklerinizi şiddetle tavsiye ediyorum. Yürekten inanıyorum ki, daha önceki yıllarda olduğu gibi Istanbul Airshow 2018’e de yoğun ve kayda değer bir katılım söz konusu olacaktır.

Bu özel etkinliğin önemini göz önünde tutarak, sizleri şimdiden bu tarihleri kaydetmeye davet ediyor ve İstanbul’da buluşmayı sabırsızlıkla bekliyorum. PROF. DR. TEMEL KOTİL

Türk Havacılık ve Uzay Sanayii

Genel Müdür

Ülkemiz, 2023 hedefleri doğrultusunda, her alanda olduğu gibi havacılık alanında da yepyeni başarılara imza atmıştır. Türkiye’nin Havacılık ve Uzay Merkezi TUSAŞ, 1 Milyar ABD Doları’nı aşan cirosu ile dünyanın en büyük 100 savunma havacılık firması arasında yer almaktadır. TUSAŞ, 2023 vizyonu çerçevesinde 10 milyar dolar ciroya ulaşmak hedefi ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Havacılık alanında tüm paydaşları buluşturan, Ülkemizin en büyük sivil havacılık fuarı olan İstanbul Airshow’un, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi, bu yıl da sektörde faaliyet gösteren ulusal ve uluslararası tüm firmaların kabiliyetlerini en iyi şekilde ortaya koyarak yeni işbirlikleri ile buluşmalarına vesile olacağına inancımız tam.

Sektördeki teknolojik gelişmelerin yakından takip edilebilmesi ve uluslararası işbirlikleri imkânlarının yaratılmasına olanak sağlayacak olan İstanbul Airshow 2018’ de TUSAŞ olarak yer almaktan memnuniyet duyacağız.
22 YILLIK TECRÜBE